Roberto Rosso Cabot Max – lemon pepper

Slipper med plattformsåle
Cabot er trendy slipper med semsket overdel og varmeisolerende fôr av ull og ekte saueskinn, som holder føttene dine varme på kalde dager. Modellen har rund tupp og flat yttersåle med knastemønster for bedre grep på snø og is. Den høye, lettvekts gummisålen gir overlegen støtte, perfekt for både innendørs og utendørs bruk. Dekorert med en preget logo på hæl og kantebånd i tekstil.
Skinnet er behandlet med en vannavvisende impregnering, som bidrar til å holde skoene tørre og beskytter mot vann, flekker og slitasje.
  • Overdel: 100% semsket kuskinn
  • Fôr: 20% ull, 80% polyester
  • Innersåle: 100% Australsk saueskinn
  • Yttersåle: Gummi

WEARING MILAN

Roberto Rosso feirer den milanesiske livsstilen og arven etter lestmakeren Roberto Rosso. Sko tilpasset anledninger er sentralt i det urbane italienske livet og kolleksjonene er bygget rundt dette behovet. Merkets designfilosofi er å finne den perfekte balansen mellom stil og komfort. Produktene er en miks av klassisk og trend. «Wearing Roberto Rosso is wearing Milan»

Produktnummer: 0225722407-0606-1 Kategorier: ,